Saugūs Atsiskaitymai

Ar galiu atsiskaityti su Lietuvos bankų išduotomis atsiskaitymo kortelėmis?

Taip. Nuo šiol galite už anglų kalbos kursus atsiskaityti naudodami Lietuvoje esančių bankų išduodamomis debetinėmis bei kreditinėmis kortelėmis.

anglu kalbos kursai vilniuje kaune klaipedoje siauliuose panevezyje ssl-logo

SSL sertifikatas – kas tai yra?

SSL sertifikatas – skaitmeninių raktų rinkinys, diegiamas serveryje. Pagrindinė jo paskirtis – užkoduoti ir atkoduoti informaciją, perduodamą tarp lankytojo ir serverio.  Tačiau taip pat SSL sertifikatas patvirtina svetainės tapatybę, nes, norėdamas gauti sertifikatą, svetainės savininkas turi įrodyti savo teisę naudotis domenu ar net patvirtinti įmonės rekvizitus.

spynele-ssl-sertifikatas-anglu-kalbos-mokykla-saugumas

Įdiegus saugumo sertifikatą į serverį, svetainės lankytojo naršyklė su serveriu susijungia saugiu HTTPS protokolu, o prie svetainės adreso rodoma spynelės piktograma. Spynelė lankytojams iškart parodo, kad visa jų įvedama informacija yra saugi, tad taip papildomai padidinamas pasitikėjimas svetaine joje laikomais duomenimis bei galima saugiai atsiskaityti už norimas prekes.

anglu kalbos kursai vilniuje kaune klaipedoje siauliuose panevezyje stripe apmokejimai lietuvoje

Kas yra Stripe?

Pasaulinė mokėjimų platforma „Stripe“ – viena greičiausiai augančių technologijų kompanijų – šiandien oficialiai pradeda veiklą Lietuvoje. Tai leis interneto verslui augti ir plėstis globaliu mastu ir priimti mokėjimus iš bet kur pasaulyje. „Stripe“ kasmet apdoroja milijardų dolerių mokėjimus milijonams verslų, nuo startuolių iki didžiųjų bendrovių kaip „Google“, „Amazon“, „Uber“ ir „Shopify“. Tokios lietuviškos bendrovės kaip doodlevideo.io ir „PaperSurvey“, jau naudojasi „Stripe“ siūlydamos savo prekes ir paslaugas visame pasaulyje. „Lietuva turi daug verslumo ir technologijų talentų, tad mes tikime, kad lietuviškos bendrovės gali sėkmingai plėstis pasauliniu mastu, – sako Felix Huber, „Stripe“ Vidurio ir Rytų Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regionų vadovas. – „Stripe“ siekia įgalinti daugiau Lietuvos kompanijų eksportuoti savo kūrybiškumą ir ambicijas į kitas pasaulio šalis“.

Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/technologiju-gigantas-stripe-pradeda-veikla-lietuvoje/ .

paypal-verified-anglu-kalbos-mokykla

Kas yra PayPal?

Mokėjimo sistema „PayPal“ plečia tarpusavio mokėjimo paslaugą 25 Europos šalyse, įskaitant ir Lietuvą. Žada nemokamus pervedimus eurais tarp šeimos narių ir draugų. Kaip paskelbė bendrovė, mokėjimus bus galima vykdyti iš „PayPal“ mobiliosios aplikacijos arba tinklalapio Paypal  Plėtra  Mokėjimai nemokamai siųsti eurus draugams ir šeimai ES viduje, pasirenkant norimą finansavimo šaltinį Paypal  Plėtra  Mokėjimai „PayPal“ paskyros likutį, su paskyra susietą banko kortelę ar banko sąskaitą.

Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/verslas/imoniu-pulsas/paypal-pradeda-teikti-paslaugas-lietuvoje-911740