Kaip užsiregistruoti į kursus?

Pagrindinio puslapio viršuje pasirinkite “Kusai” bei norimo kurso planą: Deimantinį, Auksinį arba Sidabrinį.

anglu kalbos kursai vilniuje kaune klaipedoje siauliuose panevezyje anglu kalbos mokykla vienintele lietuvoje pasaulyje anglijoje ispanijoje europoje virtuali mokykla anglu kalbos mokytoja kalba.lt ames.lt Kalbų kursai, anglų kalbos kursai, norvegų kalbos kursai, vertimai isc.lt

Sekite registracijos žingsnius:

  1. Įveskite sau patinkantį slapyvardį (pvz. Vardanis2020)
  2. Įveskite savo el. pašto adresą (vardas@gmail.com)
  3. Įveskite savo Vardą (Name)
  4. Įveskite savo Pavardę (Surname)
  5. Įveskite savo slaptažodį (rekomenduojama naudoti bent vieną didžiąją raidę bei skaitmenį pvz. Slaptazodis2020)
  6. Pakartotinai įveskite savo slaptaždį
  7. Jei turite nuolaidų kodą įveskite į langelį (Coupon)
  8. Pažymėkite varnele, kad sutinkate su prenumeratos taisyklėmis
  9. Spauskite “Register” atsivers apmokėjimo langelis
anglu kalbos kursai vilniuje kaune klaipedoje siauliuose panevezyje anglu kalbos mokykla vienintele lietuvoje pasaulyje anglijoje ispanijoje europoje virtuali mokykla anglu kalbos mokytoja kalba.lt ames.lt Kalbų kursai, anglų kalbos kursai, norvegų kalbos kursai, vertimai isc.lt

Užpildykite kortelės duomenis

10. Įveskite 16 skaitmenų kortelės numerį

11. Įveskite kortelės galiojimo pasibaigimo datą MM – Mėnesis / YY – metai | CVC yra 3 skaitmenys ant kitos kortelės pusės dažniausiai užrašyti kaip viena grupė skaitmenų

12. Pažymėkite varnelę norėdami išsaugoti savo apmokėjimo duomenis

13. Įveskite savo telefono numerį

14. Paspauskite Mokėti

anglu kalbos kursai vilniuje kaune klaipedoje siauliuose panevezyje anglu kalbos mokykla vienintele lietuvoje pasaulyje anglijoje ispanijoje europoje virtuali mokykla anglu kalbos mokytoja kalba.lt ames.lt Kalbų kursai, anglų kalbos kursai, norvegų kalbos kursai, vertimai isc.lt