Pasidalinsime mūsų vieno mokinio iš Baltosios Vokės istorija, manome, jog tai sėkmės istorija, kuri gali paskatinti jus priimti sprendimą, žengti žingsnį iš komforto zonos jūsų asmeninės sėkmės link, net neišeinant iš namų! Baltosios Vokės gyventojas visuomet svajojo keliauti savarankiškai, nuo nieko nepriklausomas, jis mokėjo vieną užsienio kalbą – rusų, kuri nėra tokia vertinga, jei svajoji apie vakarų šalis. Jis visuomet galvojo, kad išmokti anglų kalbą yra be galo vertinga, bet tuo pačiu ir sunku, o taip pat ir įvairūs anglų kalbos kursai Baltojoje Vokėje yra pakankamai brangūs, net neminint to, jog jis turi slenkantį darbo grafiką, o tai tikrai nepalengvina rasti sprendimo anglų kalbos mokymuisi. Galbūt pažįstama situacija?

 

Vieną vakarą Baltosios Vokės gyventojas grįžo namo, kaip įprastai, gaminosi vakarienę, ir tuo metu naršė socialiniuose tinkluose. Po kiek laiko jo dėmesį atkreipė vienas įrašas, kuris nuvedė į tinklaraštį, kuriame rašė priežastis, kodėl verta mokytis anglų kalbos.

 

Taigi, kodėl verta mokytis anglų kalbos? Pirmiausia, tai yra dažniausiai vartojama kalba pasaulyje, jau neminint to, jog tai yra verslo kalba ir gali be galo pravesti darbo aplinkoje siekiant savo išsvajotų pareigų. Anglų kalba yra parašyti ir pastatyti daugelis garsių filmų, o kas gi nenori klausyti tikrųjų personažų balsų? Taip pat vieną mintį galite pasakyti šimtu skirtingų būdų, nes anglų kalba yra be galo lanksti ir įvairi.

 

Baltosios Vokės gyventojas suvokė, jog mokėti šią kalbą yra vertinga ne vien dėl kelionių, todėl kitos dienos rytą važiuodamas į darbą iš vieno Baltosios Vokės krašto į kitą jis klausėsi balso įrašų tame pačiame tinklaraštyje. Suprato, jog išmokti anglų kalbą nebus lengva, tačiau tikrai įmanoma, jei įdės pastangų ir žinos, kodėl jam tai vertinga. Taigi, Baltosios Vokės gyventojas pradėjo domėtis, kokios yra galimybės suderinti anglų kalbos kursus vykstančius Baltojoje Vokėje prie jo ir taip pakankamai užimtos ir nuolat besikeičiančios dienotvarkės. Na, geriausias ir, ko gero, vienintelis variantas buvo nuotoliniai anglų kalbos kursai pradedantiesiems. Kodėl? Iš tiesų, dėl daugelio priežasčių, tačiau pagrindinės – kad čia suteikiama struktūrizuota mokomoji medžiaga, viskas, ko prireiks pirmiesiems žingsniams anglų kalbos pasaulyje, mokytojo pagalba bei geriausias dalykas – mokytis galite jums asmeniškai patogiausiu laiku. Tai reiškia, jog Baltosios Vokės gyventojas mokytis galės tiek ryte, tiek vakare ar naktį, visiškai nesvarbu, svarbiausia, tuo metu mintys gali būti sukoncentruotos į mokymąsi.

 

O ir kaina nuotolinių anglų kalbos kursų Anglų Kalbos Mokykloje kainuoja tik 2,99€ per dieną, tas pats, kas puodelis kavos, tik kursai Baltosios Vokės gyventojo ateičiai atneš kur kas didesnės vertės. Ir tai yra deimantinis planas, kuris suteiks ne tik prieigą prie visų platformoje esančių pamokų ir žodžių, bet taip pat galimybę susipažinti su šios kelionės bendražygiais (ne tik Naujosios Vokės gyventojais) uždaroje Facebook grupėje bei valandą joje mokytoja Ieva ves Live pamokas visiems mokiniams, atsakys į klausimus ir supažindins su nauja informacija.

 

Po 2 mėnesių vilnietis jau geba žiūrėti filmus anglų kalba ir suprasti pakankamai nemažai, taip pat jis prarado baimę Baltojoje Vokėje apsilankiusiems turistams nurodyti kelią ar šiek tiek papasakoti miesto istoriją. Na, o kelionėms jau yra kuriami planai bei maršrutai, beje, jam atsirado galimybė dirbti aukštesnėse pareigose, vien dėl anglų kalbos įgūdžių.

 

Baltosios Vokės gyventojai, ar ir jūs seniai norite išmokti anglų kalbos dėl tam tikros priežasties, bet vis bijote, jog bus per sunku ar nesugebėsite? Ar pasvarstėte, kiek jums naudingų dalykų gali atnešti šis gebėjimas? Labai skatiname pradėti ne rytoj ir ne pirmadienį, o jau šiandien užsiregistruoti į nuotolinius anglų kalbos kursus ir būti žingsneliu arčiau savo svajonių bei didelių galimybių link!